KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12577489

nr 1257 7489

Igge Karlsson

(1932-2009), Sverige

Blandteknik, Signerad, 35x47

Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.

måndag 27 maj 2019
kl 18:56:50

Igge Karlsson

Läs mer om Igge Karlsson